Haber

CHP İzmir İl Müdürlüğü ‘İktidara yürüyoruz’ sloganıyla fener alayı düzenledi

KERİM UĞUR

CHP İzmir İl Başkanlığı, “İktidara yürüyoruz” sloganıyla fener alayı düzenledi. Fener alayına katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Taşkın, “Seçmene karşı psikolojik bir savaş içindeyiz. Çok manipülatif mesajlar gelecek. Şu anda bizim tarafımız umudu, rakibimiz korkuyu örgütlüyor. Umut gelecek” dedi. ağırlıklı olarak kazanır.”

Fahrettin Altay Meydanı’ndan başlayıp İnönü Caddesi boyunca Hatay ilçesine kadar devam eden yürüyüşe CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, milletvekilleri, milletvekili adayları, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“TARAFIMIZ UMUT, RAKİMİMİZ KORKU DÜZENLİYOR”

Fener alayına katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Taşkın, şunları söyledi:

“Seçmenle manevi bir savaş içindeyiz. Çok manipülatif açıklamalar da gelecek. Şu anda bizim tarafımız ümidi örgütlüyor, rakibimiz kaygıyı örgütlüyor. Umutla kazanacak. Tedbirli olmalıyız, gelmemiz gerekiyor.” provokasyonlara.Biz stratejimizi seçimin son dönemecinde ümidimizi yükseltirsek bu seçimi kazanırız diye oluşturduk.Stratejimiz başarılı.Rakiplerimiz strateji oluşturamadı.Şansları olduğu gibi şansları da yok. 2019 seçimlerinde de hünerlerini sergiliyorlar.” Sandıkta son oylar sayılana kadar arkadaşlarımız motive olacak ve biz bu işi bitireceğiz. Sorumlu arkadaşımızın dışında hiçbir söze itibar etmeyeceğimizi olağan seçim günü öğreneceğiz. Manipülatif içerikten çok sorumlu olan kişiyle birlikte yol yürüyeceğiz ve bu işi birincil tıpta bitireceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu