Teknoloji

Yeni Fallout New Vegas Moduna Gerçek Zamanlı Yansıma Sistemi Ekleniyor

 
Mod geliştiricisi ‘Wall_SoGB’, açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Fallout: New Vegas için yeni ve ilgi çekici bir mod yayınladı. Hayran yapımı mod, oyuna tamamen dinamik ve gerçek zamanlı bir yansıma sistemi getiriyor. Bu mod aynı zamanda gerçekçi ortam aydınlatması içerir ve son derece özelleştirilebilir yapısıyla bir araya gelir. Modun düşük seviye PC’lerde bile çalıştığı da belirtiliyor.
 
Mod, ilginç ortamlar sunar
 
 
 
Daha fazla ayrıntıya inecek olursak, Fallout: New Vegas için yayınlanan Reflections Modu yeni doku efektleri, gerçek zamanlı ortam aydınlatması, gölgeleme özellikleri ve daha fazlasını içeriyor. Bu son derece yapılandırılabilir mod ile PC oyuncuları, oyunun çözünürlüğünü, parlaklığını ve çizim aralığını istedikleri gibi ayarlayabilirler. Bu seçenekleri kendi sisteminize göre düzenleyebilirsiniz.
 
Fallout: New Vegas için bu gerçek zamanlı yansıma modunu aşağıdan indirebilirsiniz. Aynı zamanda mod geliştiricisi, bu yansımaları ve değişiklikleri gösteren çeşitli ekran görüntüleri yayınladı. Bunları aşağıda da görebilirsiniz.
 
mod bağlantısı:
 
– Gerçek Zamanlı Yansımalar – NVSE
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mod fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu